Mustafa Kemal Atatürk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mustafa Kemal Atatürk

Atatürk

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

''Galatasaray Ligden Çekilsin''

2 posters
YazarMesaj
umut_barışı
Admin
Admin

Erkek

''Galatasaray Ligden Çekilsin'' Empty
MesajKonu: ''Galatasaray Ligden Çekilsin''   ''Galatasaray Ligden Çekilsin'' Empty23.11.09 13:15

Galatasaray kulübünün eski başkanlarından Faruk Süren Cemal Nalga skandalıyla ilgili yaşananları değerlendirdi.

Süren, “Korkunç skandal, rezalet! 104 yıllık müessesenin ismini bu kadar kirletmek kimsenin hakkı değildir... Kurumsal kültürümüze uymayan bir sahtekarlık var ortada… 2-3 profesyonelin işine son vermekle bu iş kapatılamaz, çok ağır yüktür! Neye niçin sahtekarlık yapılıyor? Sahtekarlık ile elde edilen başarının ne değeri olabilir ki? Hangi amaca hizmet ediyor? Profesyonellere Galatasaray etiğini yansıtamamışız. Sadece profesyonellerin hatası değil ki! Bu işleri yapmaya dönük müsamahalı bir hava mı var acaba kulüpte?

İŞE SON VERMEKLE BU YÜK KALKMAZ UTANÇ VERİCİ BİR DURUM

Galatasaray’ın müşterek aklı divanda ortaya çıkacaktır. Ne yapılması gerekiyorsa ona herkes saygı duyacaktır. Ben olsam şu an kamuoyuna karşı üzüntümüzü belirtecek kararlar alırdım. Mahcubiyetimizi geniş tabakaya anlatmak zorunda kalırdım. En ifrat seçenek dahil! Takımı ligden çekmek, seneye ikinci ligden başlamak dahil…” dedi.

Kaynak ''Habercem''
http://www.aleviyiz.org
kemalist_deniz
Yeni üye
Yeni üye

''Galatasaray Ligden Çekilsin'' Empty
MesajKonu: Geri: ''Galatasaray Ligden Çekilsin''   ''Galatasaray Ligden Çekilsin'' Empty02.01.10 9:53

haklı

''Galatasaray Ligden Çekilsin''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray